Yüksekova Ramazan Bayramı Mesajları (5) - 2022

Yüksekova Halkı bizler aracılığıyla paylaştıkları 2022 Ramazan Bayramı mesajlarında, Huzur ve yaşanan mevcut sıkıntı ve sorunların bir an önce bitmesini temennisinde bulundular.

Yüksekova Ramazan Bayramı Mesajları (5) - 2022

YÜKSEKOVA GÜNCEL - HABER MERKEZİ

Yüksekova Halkı bizler aracılığıyla paylaştıkları 2022 Ramazan Bayramı mesajlarında, Huzur ve yaşanan mevcut sıkıntı ve sorunların bir an önce bitmesini temennisinde bulundular.

MESAJLAR ŞÖYLE:

KOTON - FAHRETTİN TÜNER: Dostluk bağlarının güçlenmesi için büyüklerimizin, yaşlılarımızın, muhtaç, yoksul, kimsesiz ve hasta olan her yaştaki vatandaşlarımızın ziyaret edilerek hatırlanması, onlara yalnız olmadıklarının hissettirilmesi bayramları daha anlamlı kılacak ve manevi duygularımızı güçlendirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Bayramının, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesi temennisiyle, çalışanlarımız başta olmak üzere tüm hemşerilerimizin bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

FROM STORE - MAVİ - ALTINYILDIZ - KEMAL KAYAK: Köklü inancımızın temelini teşkil eden ve bizleri birlik içerisinde yarınlara taşıyacak olan bu güzel günlerimizde; kırgınlıkları bir tarafa bırakıp yakınlarımızla kaynaşmak için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin, Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlarken, sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.

MARKOVA - KADİR MACİT: Yaşamımıza sayısız güzellikler katan rahmet, huzur ve bereket mevsimi Ramazan ayını nihayete erdirirken yeni umutlarla bir Bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Bayramın, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın canlanmasına, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olması temennisiyle, tüm vatandaşlarımızı muhabbetle selamlıyor, Ramazan Bayramınlarını tebrik ediyorum.

CİHAN GİYİM - NEJDET BABAT: Ramazan Bayramının tüm insanlığın özlemini çektiği huzurun ve mutluluğun egemen olduğu; savaşın, terörün, çatışmaların, salgın hastalıkların ve tüm acıların geride kaldığı daha yaşanabilir bir dünyaya vesile olmasını temenni ediyorum. İyi bayramlar diliyorum.

PİSSERO GİYİM - SADETTİN BABAT: Bu bayramda dünyanın farklı yerlerinde yaşayan Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı mağduriyetlerin son bulması için dua ediyor, dünya genelinde huzur, barış ve kardeşliğin hâkim olmasını yürekten arzuluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, bayramın ülkemize, milletimize, âlem-i İslâm’a ve bütün insanlığa huzur, barış, adalet ve merhamet getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyor, saygıdeğer Yüksekovalı hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor; sağlık ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

BURAK MOBİLYA - DENİZ GÜLER: Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bayramlar, bizleri birleştiren, kardeşliği pekiştiren, inancı, ibadeti, tarihi, kültürü bir sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, Bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

DOĞU KİRAS FİSTAN DÜNYASI - NEVZAT BOZ: Bir ay boyunca dayanışma ve yardımlaşmayı Ramazan Ayı’nın bereketi ile yaşamaya çalışarak, hepimizi manevi huzura eriştiren bir Ramazan ayını geride bıraktık. On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayına veda ederken, mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın ise mutluluğu içerisindeyiz. Bu vesileyle hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini yüce Rabbim'den niyaz ediyorum.

JAKAMEN - MUHAMMED KAYAK: Ramazan ayının taçlandırıldığı gün olan Ramazan Bayramı’nın bütün vatandaşlarımızın yoksullarla, mağdurlarla, ihtiyaç sahibi insanlarla dayanışma ve yardımlaşmasına vesile olmasını diliyorum. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

GÖKHAN HALI SARAYI - RAKİP GÖRKAN: Bayramlar,  insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel zamanlardır. Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya mutluluk, huzur ve barış getirmesi ile tüm belâlardan kurtulunmasını diliyor, birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel bayramlara ulaşmak dileğiyle, Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

İNCİ GİYİM - ERSAN - OSMAN BOZKURT: Dünyada ve Ülkemizde büyük küresel krizlerin yaşandığı bir dönemde Cenab-ı Hakk’ın merhametinin tezahürü olarak imdadımıza yetişen mübarek Ramazan ayını geride bırakırken özlem ve muhabbetle karşıladığımız bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle ülkemizin ve milletimizin sağlık ve selameti için sabır testinden geçtiğimiz bu günlerde bayramı ev huzurunda, gönül neşesiyle geçirmemiz dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramı’nı içten duygularımla kutlar, tüm hemşerilerimizle birlikte hayırlı ve mutlu bir bayram geçirmeyi Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

DURNA GİYİM - NEŞET DURNA: Paylaşarak dayanışmanın, yapılan ibadetlerle manevi huzurun zirvede yaşandığı rahmet ve bağışlanma ayı Ramazanın ardından; birliğimizin pekişmesine, toplumsal hoşgörü ve kucaklaşmanın daha da güçlenmesine vesile olan Ramazan Bayramı'na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Aziz Milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.

ARENA AYAKKABI DÜNYASI - ADNAN TÜNER: Ramazan-ı Şerif'in hürmetine dualarımızın kabul, günahları affolunması duasıyla, Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

MAKKO STORE GİYİM - ÖMER ÇETİN: Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bayramlar, bizleri birleştiren, kardeşliği pekiştiren, inancı, ibadeti, tarihi, kültürü bir sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, Bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

KEMSA - ERCAN KAYAK: Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Ramazan Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2022, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER